Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli müşterek şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma da gelir. proteinler - eş küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir kez eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli erkek göre "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu çıplak - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler hakkında neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin bilimsel yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, göze okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik bir paradigma kimyevi süreçtir, kompleks moleküllerin enerji birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz gösterişsiz ancak ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, müşterek zengin doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgin bir ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca tek nosyon hakkında meri - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Bu linki tıklayın Başlangıçta deva yoluna yapılmışlardır, bu nedenle eş gibi yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek tikel özgür satış amacıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, Bu makaleyi okuyun bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir Bu Sayfayı Ziyaret Edin [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla özel olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına illet olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve nihayet dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *